¦ Kontakt ¦ Hledat image
image

image

Zpracování vašich registracístálý odkaz / permalink

09.10.2018

Když vyplňujete přihlašovací formulář, není na druhé straně tým jako třeba tady na fotografii tým pracovníků firmy twenty-one.cz. image

image

Když po kontrole zadaných údajů stisknete druhé tlačítko ODESLAT, vámi zadané údaje se zapíšou do počítače, kde běží můj web. Na obrazovce v tu chvíli vidíte větu: Vámi zadané údaje byly zapsány. Tam údaje čekají, až přidu večer z práce domů, údaje si přečtu, zkontroluji a zapíšu do seznamu přihlášených. Potom novou verzi seznamu přihlášených vystavím zde na webu. Nečekejte tedy, že hned v okamžiku odeslání vaší registrace se vaše jméno objeví v seznamu. image

Už jen pár dnístálý odkaz / permalink

07.10.2018

Do začátku našeho setkání na Rané už chybí jen pár dní. Všichni očekávají pěkné počasí, tak doufám, že to vyjde. V sobotu by na letišti měla být podle přihlášek sedmdesátka pilotů, to je cca osmdesát letadel.

Příjezdy na letiště Aeroklubu Raná očekávám v pátek po poledni. Hospoda v klubovně letiště je domluvená od pátku od 18. hodiny do soboty do večera. V pátek budou k mání večeře, pivo, limo, v sobotu oběd a večeře a hospodské pití. Sekání dráhy pro modely by mělo probíhat od 14. až 15. hodiny v pátek.

Předpověď větru je zatím známá na středu, kdy bude na kopec foukat ve správném směru od jihovýchodu 5 - 7 m/s.

Předpověď počasístálý odkaz / permalink

10.10.2018

Předpověď počasí vypadá moc dobře. Od pátku do neděle bez mráčku, slabý vítr, žádné srážky.

image

Předpověď větru dává jihovýchodní vítr na stranu Rané odvrácenou od letiště. Vítr tedy bude foukat na kopec ve správném směru, ale předpovídané 3 - 4 m/s jsou na velké makety dost slabé. Hlavně to je ale síla větru, kdy bude kopec plný paragliderů a proplétat se s modelem mezi nimi je riskantní.

Pro vlekání je předpověď ideální a otázkou je jen, kdy se rozplyne ranní mlha.

Kempstálý odkaz / permalink

07.10.2018

Při umísťování vašich obytných vozů, aut, stanů využívejte prosím jen prostory kempu. Na obrázku to je zelenou čarou označený prostor č. 5.

image

Kemp začíná až za čtvercem, kterým se pilotům signalizují směry provozu na letišti. Je to čtvercová plocha 10 x 10 metrů vedle větrného rukávu. Neparkujte prosím okolo této plochy, kemp začíná až za ní!

image

Seznam přihlášených / List of participansstálý odkaz / permalink

11.10.2018

klikni sem / click here: Seznam přihlášených [pdf]


zpátky na: Pravidla na Podzimní Rané │ kam dál: Pátek


přehled kapitol:

  1. Podzimní Raná 2018 / Raná autumn 2018
  2. Pravidla na Podzimní Rané
  3. Už jen pár dní
  4. Pátek
  5. Sobota
  6. image!href pr_2018_h eror: has not title!image
  7. Fotky z Rané
  8. Videa z Rané

(zveřejněno v rubrice Modely letadel | Makety větroňů | Akce | Podzimní Raná | 2018)