¦ Menu sekce ¦ Kontakt ¦ Hledat image

Podzimní Raná 2019 / Raná autumn 2019

Pozvánka na Podzimní Ranoustálý odkaz / permalink

09.09.2019

image

Registrace končí 9.10.2019 o půlnoci!

Po čtrnácté se sejdeme na podzim na Rané, létat se bude od pátku 11.10. do neděle 13.10. na travnaté ploše letiště a když bude příznivě foukat, tak i na svazích Rané. Část bude létat na tajném záložním letišti u Loun. Provoz na ploše letiště Raná bude koordinován s řídícím létání (služba AFIS).


Na akci létáte na vlastní odpovědnost, předpokládá se, že jste pojištění za škody způsobené provozem modelu. Přihlášením se na akci jako pilot větroně berete na sebe závazek podílet se na zdárném průběhu akce.

Při přihlašování nezapomeňte uvést svoje jméno a na které dny plánujete účast (pá, so, ne). Také požadavek na blokaci postele v ubytovacích prostorách aeroklubu.

Registrujte se prosím pomocí přihlašovacího formuláře. Přihlašování bude ukončeno středeční půlnoci 9.10. Létání bude umožněno jen pilotům předem registrovaným a po zaplacení startovného a uhrazení poplatků aeroklubu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ - application form <- klikni zde
Pravidla / Rules

Prostudujte si prosím pravidla pro létání. Viz Pravidla na Podzimní Rané.

Program
pátek: ubytování, létání na letišti podle dohodnutých pravidel, létání na svahu, večer posezení v klubovně
sobota: aerovleky na ploše letiště a svahové létání na kopci, večer posezení v klubovně, promítání, točené pivo
neděle: létání podobně jako v sobotu

Brána letiště se v pátek otevře někdy po obědě.

Ubytování

Nocleh je možný v kempu na letišti ve vlastním stanu nebo karavanu, v dřevěné nevytápěné společné ložnici ve vlastních spacácích a v apartmánech ve zděné budově.

Startovné

Startovné se vybere jen pro pokrytí nákladů na sekání plochy, vlekaři budou placeni přímo větroňáři. Za pobyt v areálu letiště se platí, peníze vybrané od vás budou předány aeroklubu.

(zveřejněno na stránce Podzimní Raná 2019 / Raná autumn 2019 )

print tisk