Zálet 
19.11.2022
[19.11.2022]
Veèer pøed setmìním jsem šel zalétnout Funraye.
Šlo to hladce, poèasí ideální, prakticky bezvìtøí. Ideální to ale bylo pro letadlo, ne pro mì. Mráz -5 mì donutil po 14 minutách pøistát a mazat domù do tepla.
Lítá to jak po kolejích, projev hotlineru! Pøi 32 A to stoupá 14 m/s. Umí to na klapkách letìt i pomalu,
Start je snadný, nezáludný, pøistání s vytaženými vztlakovkami taky. Jen je potøeba vyèkat na okruhu, až model vytratí rychlost.
(zveøejnìno na stránce Co dìlám?)


