¦ Menu sekce ¦ Kontakt ¦ Hledat image

Létání s Timberem

Timber

Po oběděstálý odkaz / permalink

04.08.2017

29.8.2017

Mám za sebou ranní létání, po obědě jedu k rybníku zas. Vyzvedávám zase Pavla, který si na mě chce cvičit focení. Já si taky vezu kameru se stativem a na letadle mám dole pod trupem GoPro Hero3+ Black Edition. Fičí jako blázen. Vítr duje mezi 5 až 7 m/s. Hned na začátku létání špatně odhaduji vzdálenost a končí to takto:

Letadlo spadlo do rákosí, nic se mu nestalo, ale kamera zmizela beze stopy. Třímetrové rákosí tvoří kupodivu přehledný "les", nalezení kamery se zdá snadné, ale po pěti minutách prolézání rákosí začínám mít nepříjemný pocit, že jsem o kameru přišel. Nakonec jsem ji našel, vodotěsné pouzdro rozšklebené, kamera zapíchlá v blátě, že z ní skoro nic nekoukalo, ale je v pořádku.

Pokračuji v létání už bez kamery na letadle, ale snažím se létat před objektivem kamery, kteriu mám na kraji rybníka na stativu. Z toho vzniká toto video:

Fouká tolik, že mi vítr převrací letadlo stojící na hladině. Ale vylétal jsem tři baterky a i při tom větru mě to bavilo. Nějakou dobu jsem musel zkousnout Pavlovo komandování: leť tudy, trochu vejš, ne, znova, ne, to bylo moc nízko, znova ..., ale výsledkem je tahle krásná fotka:

(kliknutím na foto zvětšíte)
image

(zveřejněno na stránce Létání s Timberem)

print tisk