KOLMAN info   http://www.kolmanl.info

Moje zážitky z létání - Na chvilku přerušit jízdu


publikováno:25.08.2013, vydavatel a autor není-li uvedeno jinak: Libor Kolman, kolmanl@volny.cz
na http://kolmanl.info, v sekci , na stránce http://www.kolmanl.info/index.php?show=lety

Původně to měl být let jen po okolí. Doma jsem nahlásil, že cestou domů na konci pracovního týdne vylezu v půli cesty z vlaku, polítáme s Honzou chvilku po okolí a na večeři jsem doma. Nakonec z toho byl krásný let do Českého ráje, domů jsem přišel až v deset a vůbec mi nevadilo, že jsem prošvihnul večeři. image

Trasu letu vybral Honza krásně!

Letiště Štětí LKST, hrad Kokořín, Mšeno, větrný mlýn Vrátno, Sudoměř, letiště u Katusic, řeka Jizera, Mladá Boleslav, nový satelit Mladé Boleslavi Bradlec, zřícenina hradu Zvířetice, Il-18 na odpočívadle silnice R10, rozhledna Čížovka, hrad Kost, zámek Humprecht, Sobotka, zřícenina hradu Trosky, Lomnice nad Popelkou, letiště Lomnice nad Popelkou.

V Lomnici jsme sedli, chvilku pokecali a mírně severnější cestou jsme vyrazili domů: Zámek Hrubá skála, hrad Valdštejn, Turnov, řeka Jizera, Svijany, silnice R10, letiště Mnichovo Hradiště, Ještěd, hrad Bezděz, zámek Houska, Vidim, letiště LKST.

Den předtím i den potom bylo krásně. Slunce, mráčky na modré obloze. My jsme letěli pod "nefotogenickou" zataženou oblohou, ale ukázalo se, že i to má své kouzlo. Takový zážitek nabije člověka na mnoho dní dopředu!


http://www.kolmanl.info